utorok 21. júna 2016

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY MUŽOV V BOCCII VYHRAL LUKÁŠ BOLLA

INDIVIDUÁLNE MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY MUŽOV V BOCCII VYHRAL EŠTE LEN 21-ROČNÝ LUKÁŠ BOLLA

Lučenec, 18. – 19. jún 2016
Miesto: Areál BK Lučenec, Ulica Jána Bottu

Výsledky v skupinách, sobota 18. jún 2016

A.     SKUPINA
  1. Lukáš Bolla – Ján Bielik                  12:5      rozhodca: T. Štolc
  2. Ivan Stieranka – Kristián Košťál     12:7       rozhodca: J. Šnúrik
  3. Kristián Košťál – Ján Macko          12:1       rozhodca: T. Štolc
  4. Lukáš BollaIvan Stieranka           12:11     rozhodca: J. Šnúrik
  5. Lukáš BollaJán Macko                12:1       rozhodca: J. Šnúrik
  6. Ivan Stieranka – Ján Bielik               12:2       rozhodca: T. Štolc
  7. Lukáš Bolla – Kristián Košťál          12:4       rozhodca: P. P. Soresi
  8. Ján Macko Ján Bielik                    12:4       rozhodca: T. Štolc
  9. Kristián Košťál – Ján Bielik             12:5       rozhodca: R. Róža
10. Ivan StierankaJán Macko            12:2       rozhodca: J. Šnúrik  

Poradie v A. skupine:
1. Lukáš Bolla 4 4 0 48:21 4 (+27)
2. Ivan Stieranka 4 3 1 47:23 3 (+24)
3. Kristián Košťál 4 2 2 35:30 2
4. Ján Macko 4 1 3 16:40 1
5. Ján Bielik 4 0 4 16:48 0                                  

B.     SKUPINA
 1. Peter Domok – Ľuboš Kopáč                2:12        rozhodca: K. Košťál
 2. Pier Paolo Soresi – Rudolf Róža             3:12       rozhodca: I. Stieranka
 3. Rudolf Róža – Ladislav Michálek          12:4         rozhodca: L. Bolla
 4. Pier Paolo Soresi – Peter Domok           3:12        rozhodca: K. Košťál
 5. Ľuboš Kopáč – Pier Paolo Soresi         12:4         rozhodca: K. Košťál
 6. Ladislav Michálek – Peter Domok          6:12       rozhodca: L. Bolla
 7. Rudolf Róža – Peter Domok                 12:9         rozhodca: K. Košťál
 8. Ladislav Michálek – Ľuboš Kopáč         2:12        rozhodca: L. Bolla
 9. Pier Paolo Soresi – Ladislav Michálek   7:12        rozhodca: M. Dováľ
10. Rudolf Róža – Ľuboš Kopáč                5:12        rozhodca: K. Košťál

Poradie v B. skupine
1. Ľuboš Kopáč 4 4 0 48:13 4 (+35)
2. Rudolf Róža 4 3 1 41:28 3
3. Peter Domok 4 2 2 35:33 2
4. Ladislav Michálek 4 1 3 24:43 1
5. Pier Paolo Soresi 4 0 4 17:48 0

C. SKUPINA
 1. Ondrej Garaj – Richard Sacher               10:12        rozhodca: Ľ. Kopáč
 2. Ladislav Mészáros – Daniel Obročník      9:12         rozhodca: R. Róža
 3. Bohumil Herceg –  Daniel Obročník         3:12         rozhodca: L. Michálek
 4. Ladislav Mészáros – Ondrej Garaj           12:5         rozhodca: Pier Paolo Soresi
 5. Richard Sacher – Ladislav Mészáros        12:1         rozhodca: M. Dováľ/P. P. Soresi
 6. Bohumil Herceg – Ondrej Garaj                7:12        rozhodca: P. P. Soresi
 7. Daniel Obročník – Ondrej Garaj                8:12       rozhodca: M. Dováľ
 8. Richard Sacher – Bohumil Herceg            12:5         rozhodca: J. Šnúrik
 9. Ladislav Mészáros – Bohumil Herceg        6:12        rozhodca: L. Michálek
10. Daniel Obročník – Richard Sacher          12:4         rozhodca: L. Bolla

Poradie v C. skupine
1. Daniel Obročník 4 3 1 44:28 3
2. Richard Sacher 4 3 1 40:28 3
3. Ondrej Garaj 4 2 2 39:39 2
4. Bohumil Herceg 4 1 3 27:27 1
5. Ladislav Mészáros 4 1 3 28:35 1
O poradí v skupine rozhodol vzájomný zápas.

Nedeľa, 19. jún 2016

FINÁLOVÁ SKUPINA
Zľava, Daniel Obročník, Lukáš Bolla, Ivan Stieranka, Ľuboš Kopáč.


Semifinále:
Ivan Stieranka – Ľuboš Kopáč                      15:6        rozhodca: B. Herceg
Lukáš Bolla – Daniel Obročník                      15:10      rozhodca: L. Michálek

O 3. miesto: 
Daniel Obročník – Ľuboš Kopáč                    15:10       rozhodca: N. Nagyová

O 1. miesto:
Lukáš Bolla – Ivan Stieranka                          15:12       rozhodca: I. Vilhanová

Zľava Ivan Stieranka, Lukáš Bolla.

KONEČNÉ PORADIE M-SR MUŽOV RAFFA

1. Lukáš Bolla – Boccia klub guľových športov Bratislava – titul MAJSTER SR
2. Ivan Stieranka – Boccia klub Lučenec – VICEMAJSTER SR
3. Daniel Obročník – Boccia klub Fortino Lučenec
4. Ľuboš Kopáč - ŠK Novoker/BK Nitra
5. Rudolf Róža – Boccia klub Lučenec 3
6. Richard Sacher – ŠK Novoker 3
7. Kristán Košťál – Boccia klub Lučenec 2
8. Peter Domok – Boccia klub Lučenec - hosťovanie ŠK Novoker 2
9. Ondrej Garaj – Boccia klub Lučenec 2
10. Bohumil Herceg – ŠK Novoker/BK Nitra 1
11. Ladislav Mészáros – ŠK Novoker 1
12. Ladislav Michálek – ŠK Novoker/BK Nitra 1
13. Ján Macko – Boccia klub Lučenec 1
14. Pier Paolo Soresi – Boccia klub guľových športov Bratislava 0
15. Ján Bielik – Boccia klub Lučenec 0

Rozhodovali – VEĽKÉ ĎAKUJEM!
5x Kristián Košťál
5x Ján Šnúrik
4x Tomáš Štolc
4x Lukáš Bolla
4x Pier Paolo Soresi
3x Mirko Dováľ
2x Rudolf Róža
2x Ladislav Michálek
1x Ľuboš Kopáč
1x Ivan Stieranka
1x Iveta Vilhanová
1x Nadežda Nagyová

Pripravil: Ján Šnúrik, prezident Slovenskej asociácie boccie
V Lučenci dňa 21. júna 2016 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára