Majstrovstvá sveta družstiev, RAFFA

PASSO FUNDO (BRAZÍLIA) 2009

Majstrovstvá Európy družstiev do 18 rokov

3. miesto Radovan Murgaš, Marcel Sarvaš, Pescara (Taliansko) 2008

Majstrovstvá sveta mužov, Lyonnaise/Volo

BAHÍA BLANCA (ARGENTÍNA) 2013

Majstrovstvá sveta družstiev žien, Raffa

6. miesto, Kaihua (Čína) 2014

Dunajská liga družstiev, Raffa

Boľkovce (Slovensko) 2010

Majstrovstvá Európy jednotlivcov do 18 rokov

Tomáš Štolc 3. miesto a 4. miesto Slovensko (Tomáš Štolc, Mário Šnúrik, Patrik Pavčo), Zurich (Švajčiarsko) 2015

nedeľa 18. novembra 2018

Najlepsie Druzstvo Neolympijskych Sportov ocenenia - SportFestival 2018

Trencin (Slovensko) - Slovensky Juniorsky tim - bronz z ME (Kemer 2018) ziskal prestizne ocenenia zo SportFestival 2018.






Slovenska Asociacia Bocce na SportFestival v Trencine

Trencin (Slovensko) - 


Clenovia VV SAB: Peter Domok (SK Boules Novohrad), Jano Torok (SK Novoker), Pier Soresi (BK GS Bratislava)
Sportovci: Vojto Sopko, Patrik Pavco, Megi Strehovska (SK Boules Novohrad), Lukas Bolla (BK GS Bratislava),  Martina Grexova (BK Fortino) a Miro Doval (SK Novoker).







piatok 16. novembra 2018

Vysledky: Medzinárodný turnaj dvojíc vo Vole, Hainburg (Frankfurt)


Zúčastnili sa tieto dvojice:
1. Francia 1 - Montiel Sean, Couilla Didier
2. Nemecko 1 - Andy, Vito
3.Taliansko - Gadaleta Guglielmo, Musante Enrico
4. Belgicko - Salvatore Vassallo , Oliver Tue
5. Francia 2 - Brach Raymond, Vaquant Yres
6. Nemecko 2 - Pino Zaccharia, Branko
7. Tubingen 1 - Angelo Decillis, Vladko Rod
8. Španielsko 2 -Daniel Gullen, Moreno Kiko
9. Francia 3 - Emanuelli Gregdry, Fernandez
10.Nemcko 3 - Gino Rinaldo, Antonio
11. Španielsko 1 - Cristina Auzmendi, Martin Jordi
12.Tubingen 2 - Giacomo Guadagno, Michele Pasguale
13.Francia 4 - Moretti Walter, Dilmann Eric
14.Nemecko 4 - Miro, Raffaele
15. Švajčiarsko - Capraro Stephane, Sauge Charles
16. Luxembursko 2 - Junoy Francis, Junoy Pascole
17.Francia 5 - Masse Roger, Lucchini Sanpaul
18.Nemecko 5 - Callanni, Caratozzolo
19.Luxembursko 1 - Prybyla Michel, Barbosa Viktor
20. Slovensko - Daniel Obročník (BK Fortino), Lukáš Bolla (BK GS Bratislava)





Skupina A :
Francia 1 - Nemecko 1                  -   8:6
Taliansko  - Belgicko                       -  6:8

Francia 1 - Belgicko                       -  11:8
Nemecko 1 - Taliansko                  - 13:0

Francia 1 - Taliansko                      - 2:13
Nemecko 1 - Belgicko                   - 7:13

1. Belgicko
2. Francia 1
3.Nemecko 1
4.Taliansko
-----------------------------------------------------------
Skupina B
Francia 2 - Nemecko 2                  - 3:13
Tubingen - Španielsko 2                - 5:12

Francia 2 - Španielsko 2                 -8:13
Nemecko 2 - Tubingen                  - 12:5

Francia 2 - Tubingen                     - 8:10
Nemecko 2 -  Španielsko 2           - 0:13

1. Španielsko 2
2.Nemecko 2
3.Tubingen
4.Francia 2
------------------------------------------------------------

Skupina C
Francia 3 - Nemecko 3                  -7:8
Španielsko 1 - Tubingen 2 -6:12

Francia 3 - Tubingen 2                  -8:12
Nemecko3 - Španielsko 1 - 11:12

Francia 3 - Španielsko 1                -13:1
Nemecko 3 - Tubingen 2             - 8:13

1. Tubingen 2
2. Francia 3
3. Nemecko 3
4.Španielsko 1
-------------------------------------------------------------
Skupina D:
Francia 4 - Nemecko 4                  - 5:11
Švajčiarsko - Luxembursko 2       - 9:7

Francia 4 - Luxembursko 2           -6:7
Nemecko 4 - Švajčiarsko              -7:12

Francia 4 - Švajčiarsko                  - 8:5
Nemecko4 - Luxembursko2         - 4:8

1.Švajčiarsko
2.Luxembursko 2
3.Nemecko 4
4.Francia4
-----------------------------------------------------------
  
Skupina E:
Francia 5 - Nemecko 5                  - 7:5
Luxembursko - Slovensko           - 13:3

Francia 5 - Slovensko                   - 8:4
Nemecko 5 - Luxembursko          - 0:13

Francia 5 - Luxembursko - 0:13
Nemecko 5 - Slovensko               - 8:9

1.Luxembursko 1
2.Francia 5
3. Slovensko
4. Nemecko 5
------------------------------------------------------------
Osemfinále:
Belgicko - Slovensko                    - 9:4
Španielsko 2 - Nemecko 3            - 8:7
Tubingen 2 - Nemecko 4 - 4:11
Švajčiarsko - Nemecko 1 - 4:6
Luxembursko 1 - Francia 5          - 11:10
Nemecko 2 - Tubingen 1 - 8:10
Luxembursko - Taliansko              - 1:13
Francia 1 - Francia 3                      - 6:11
------------------------------------------------------------
Štvťfinále:
Belgicko - Nemecko 1                   - 4:2
Španielsko 2 - Nemecko 4            - 8:1
Francia 3 - Luxembursko 1          - 9:8
Tubingen 1 - Taliansko                  - 3:7
---------------------------------------------------------------------------
Semifinále:
Belgicko  - Taliansko                      - 4:3
Španielsko 2  - Francia 3               - 4:8
---------------------------------------------------------------------------
O 3 miesto:
Taliansko - Španielsko                   -9:3
--------------------------------------------------------------------------
Finále:
Francia 3 - Belgicko                       -8:5

S každej skupiny postupovali traja + jeden najlepší zo štvrtého miesto do osemfinále. O postopujúcom rozhodovalo skoré.  Osemfinále sa losovalo a potom ďalší postupový kľúč bol daný dopredu. Hralo sa do 13 bodov alebo na čas, čas na zápas bol 1:15 minút. Slovensko sa umiestnilo na 14 až 17 mieste.

Vypracoval: Daniel Obročník




piatok 9. novembra 2018

Vysledky Kemer (Turecko) - Medzinarodny Turnaj


10. ročník Kemer


Slovenská výprava boccistov sa skladala z dvojíc:
Lukáš Bolla (BK GS Bratislava) - Kristína Stančíková (BK Fortino)
Peter Domok (SK Boules Novohrad) - Nadežda Nagyová (BK Fortino). 

V losovaní skupín sme museli nahlasiť aj dvojice mužov a taktiež dvojice žien plus jednotlivcov v každej kategórií. Tým pádom sme celý čas hrali Raffu a aj Volo. O úspech sme sa museli prebojovať cez 11 krajín z Afriky, Ázie a Europy.  Dokopy sme priniesli 7 medail 

Raffa Single men       –Lukáš Bolla                                     3. miesto
Raffa Single women  –Nadežda Nagyová                           2. miesto
Raffa mix double       –Peter Domok a Nadežda Nagyová  2. miesto
Raffa double men      -Lukáš Bolla a Peter Domok             1.miesto
Volo Precision           -Kristína Stančíková                          3. miesto

Súťaž môžem z pozície hlavného vedúce hodnotiť veľmi dobre aj keď výsledky mohli byť o niečo lepšie v niektorých kategóriách. Presné výsledky zo zápasov budeme mať za pár dní kým nám ich prepošle vedenie súťaže.

Taktiež chcem poďakovať hráčom za slušnú reprezentáciu. Ako sme sa bavili pred súťažou organizátor bol veľmi rád, že prišli presne v takom zložení ako bolo napísané v pozvánke muž žena a mohli sme obsadiť všetky kategórie.

Vypracoval Sef delegacii: Lukáš Bolla



štvrtok 8. novembra 2018

sobota 3. novembra 2018

Vysledky MS Volo - Zeny Cina

Xiang (Cina) - Vysledky Majstrostva Sveta Volo - Zeny

Reprezentacny Tim: Erika Kamenicka (BK GS Bratislava), Dasa Luptakova a Martina Grexova (BKFortino Lucenec),  Megi Strehovska (SK Boules Novohrad)
Trener: Richard Sacher (SK Boules Novohrad)


Double: Erika Kamenicka - Dasa Luptakova 9. miesto

Tir de Precision: Erika Kamenicka 14. miesto

Tir Progresif: Megi Strehovska 15. miesto


Jednot: Erika Kamenicka 9. miesto


Combine: Dasa Luptakova 17. miesto



Vysledky MS Volo U23 - Cina


Xijang (Cina) - Vysledky Majstrostva Sveta Volo U23 

Reprezentacny tim: Patrik Pavco (Kapitan - SK Boules Novohrad), Megi Strehovska (SK Boules Novohrad), Miro Doval (SK Novoker), Martina Grexova (BK Fortino Lucenec)
Trener: Richard Sacher (SK Boules Novohrad)


Tir de precision: Patrik Pavco 9. miesto
Tir Progresif: Patrik Pavco 14. miesto

Jednotlivci: Miro Doval 14. miesto



Combine: Martina Grexova 13. miesto

Double: Miro Doval - Martina Grexova 15. miesto


Tir rapid double: Megi Strehovska - Martina Grexova 18. miesto






piatok 2. novembra 2018

Zapisnica VV SAB 13.10.2018

Lucenec (Slovensko) - Zasadnutie VV SAB 13.10.2018: zapisnica a prilohy.

Zapisnica VV SAB z 13.10