Majstrovstvá sveta družstiev, RAFFA

PASSO FUNDO (BRAZÍLIA) 2009

Majstrovstvá Európy družstiev do 18 rokov

3. miesto Radovan Murgaš, Marcel Sarvaš, Pescara (Taliansko) 2008

Majstrovstvá sveta mužov, Lyonnaise/Volo

BAHÍA BLANCA (ARGENTÍNA) 2013

Majstrovstvá sveta družstiev žien, Raffa

6. miesto, Kaihua (Čína) 2014

Dunajská liga družstiev, Raffa

Boľkovce (Slovensko) 2010

Majstrovstvá Európy jednotlivcov do 18 rokov

Tomáš Štolc 3. miesto a 4. miesto Slovensko (Tomáš Štolc, Mário Šnúrik, Patrik Pavčo), Zurich (Švajčiarsko) 2015

pondelok 18. marca 2019

Pozvánka na VV SAB 23.3.2019

Pozvánka na zasadnutie orgánu s rozhodovacou právomocou

1) Náležitosti
Názov športovej organizácie: Slovenská asociácia boccie (SAB)
Názov zasadajúceho orgánu: Výkonný výbor SAB
Miesto konania zasadnutia: Lučenec              Deň konania zasadnutia: 23. 3. 2019
Čas začiatku zasadnutia: 10 : 45 predpokladaný čas ukončenia zasadnutia: 18:00
Predsedajúci :  Veronika Obročníková (návrh)      Zapisovateľ:   Pier Paolo Soresi (návrh)
Členovia orgánu pozvaní na zasadnutí (VV SAB) : Iveta Lukáčová, Ján Torok, Daniel Obročník, Peter Domok, Ján Brezňan, Pier Paolo Soresi
UZNÁŠANIA SCHOPNOSŤ: 4 členovia VV SAB
Počet členov/hlasov potrebných na schválenie rozhodnutia : 4
                                             Navrhovaný PROGRAM ZASADNUTIA :
1. otvorenie                                                                                                         Obročníková
2. schvaľovanie a doplnenie programu                                                            Obročníková
3. voľba zapisovateľa                                                                                         Obročníková
4. návrh kandidátov na funkciu predsedu Boule lyonnaise                           Obročníková
5. rozpočet a plán činnosti na rok 2019                                                            Obročníková
6. aktualizácia smernice ŠTK                                                                            Domok
7.  nominácie reprezentantov SR na rok 2019                                                 Soresi                                                                                                                                                                                                    8. školenie trénerov                                                                                            Obročníková
9. plán komisií SAB                                      predsedovia
10. CTM – plán činnosti, rozpočet, realizačný tím, tréneri                              Brezňan
11. príprava Konferencie SAB 2019                                                                   Obročníková
12. činnosť Sekretariátu SAB - administratívna činnosť                                Torok
13. kontrola plnenia uznesení                                                                            Soresi
14 doplnok Interných predpisov SAB  - výchovné U12, U14, U18                 Obročníková 
15. správa zapisovateľa – prijatie uznesenia
16. záver

štvrtok 7. marca 2019

MS RAFFA 2019 - Vysledky

San Miguel de Tucuman (Argentina) - Na tuto stranku pridame priebezne vysledky.


Double Mix
6.3.2019 
Slovensko (Veronika Obrocnikova - Patrik Pavco) - Japonsko (Itoju Inohue - Junto Ohki)                                        12:2
7.3.2019
Slovensko (Veronika Obrocnikova - Patrik Pavco) - USA (Laura De La Rosa - Jose' Botto)                                           4:12
8.3.2019
Slovensko (Veronika Obrocnikova - Patrik Pavco) - Rakusko (Beate Reinalter - Nicola Natale)                                5:12
Slovensko (Veronika Obrocnikova - Patrik Pavcko) - Nemecko (Morena Spiga - Jakob Kraus)                                    10:5




Muzi Jednot.
6.3.2019
Tomas Stolc (SVK) - Jose' Botto (USA)                    3:12
Tomas Stolc (SVK) - Erdal Kantemir (TUR)            10:7
8.3.2019
Tomas Stolc (SVK) - Oswaldo Palomino (Peru')       4:12
9.3.2019
Tomas Stolc (SVK) - Rodolfo Galvez (CHI)             5:12


Zeny Jednot.
6.3.2019
Iveta Vilhanova (SVK) - Laura De La Rosa (USA)   8:12
Iveta Vilhanova (SVK) - Boglar Szrapko (HUN)       9:4
8.3.2019
Iveta Vilhanova (SVK) - Meriem Terhaoui (FRA)    11:5
Iveta Vilhanova (SVK) - Laura Riso (SUI)                9:12
Iveta Vilhanova (SVK) - Rosalba Rojas (PER)          6:10






Zeny

1° - ITALIA (Luccarini Elisa)
2° - SAN MARINO (Paoletti Stella)
3° - CHILE (Martini Franca)
3° - URUGUAY (Fernández Yamila)
5° - BRASIL (Fuchter Schulz Ingrid)
5° - CHINA (Zhang Wei)
5° - PERÚ (Rojas Rosalba)
5° - SUIZA (Riso Laura)
9° - ARGENTINA (Bolatti Romina)
9° - AUSTRIA (Reinalter Beate)
9° - ESLOVAQUIA (Vilhanová Iveta)
9° - ESTADOS UNIDOS (De la Rosa Laura)
13° - ARGELIA (Aissioui Lamia)
13° - FRANCIA (Tahraoui Meriem)
13° - HUNGRÍA (Szrapko Boglar)
13° - TURQUÍA (Demir Deniz)
17° - AUSTRALIA (Penney Dianne)
17° - ALEMANIA (Spiga Morena)
17° - JAPÓN (Inoue Itoyo)

Muzi

1° - ITALIA (Formicone Gianluca)
2° - PERÚ (Palomino Oswaldo)
3° - CHILE (Gálvez Rodolfo)
3° - ESTADOS UNIDOS (Botto José)
5° - ARGENTINA (Pretto Nicolás)
5° - FRANCIA (Corbehian Aurélien)
5° - SAN MARINO (D'All Olmo Enrico)
5° - URUGUAY (Maxi De Martini)
9° - AUSTRIA (Natale Nicola)
9° - BRASIL (Crivellaro Dyonathas)
9° - CANADÁ (Pezzin Patrick)
9° - MALTA (Farrugia David)
13° - ARGELIA (Ali Hakim)
13° - CHINA (Wentao Suo)
13° - HUNGRÍA (Foti Gabor)
13° - ESLOVAQUÍA (Štolc Tomáš)
17° - AUSTRALIA (Penney Nick)
17° - ALEMANIA (Kraus Jakob)
17° - JAPÓN (Taguchi Yoshihiro)
17° - SUIZA (Gianinazzi Aramis)
17° - TURQUÍA (Kantemir Erdal)

Double Mix

1° - BRASIL (Bohnenberger Silvia / García Valdecir)
2° - ARGENTINA (Limardo Natalia / Urra Juan Pablo)
3° - ITALIA (Morano Chiara / Viscusi Luca)
3° - CHILE (Martini Franca / Galves Rodolfo)
5° - AUSTRIA (Reinalter Beate / Natale Nicola)
5° - SAN MARINO (Ciucci Anna / Frisoni Jacopo)
5° - TURQUÍA (Demir Deniz / Kantemir Erdal)
5° - URUGUAY (Bernardis Pia / Fagian Pablo)
9° - AUSTRALIA (Penny Dianne / Penny Nick)
9° - CHINA (Zhang Wei / Wentao Suo)
9° - ESLOVAQUIA (Obročníková Veronika / Pavčo Patrik)
9° - ESTADOS UNIDOS (De la Rosa Laura / Botto José)
13° - FRANCIA (Rouault Sabrina / Corbihan Aurélian)
13° - ALEMANIA (Spiga Morena / Kraus Jakob)
13° - PERÚ (Rojas Rosalba / Palomino Oswaldo)
13° - SUIZA (Bernaschina Alice / Rodoni Luca)
17° - ARGELIA (Larik Amina / Belhouchet Sif el Islam)
17° - HUNGRÍA (Szrapko Boglar / Foti Gabor)
17° - JAPÓN (Shiraishi Sayuri / Ohki Junto)


streda 6. marca 2019

Zasadnutie STK SAB 23.03.2019





 


ZASADNUTIE STK SAB 01/2019


POZVANKA


 


Lucenec 4.3.2019


Touto cestou pozyvam clenov STK SAB na zasadnutie – pracovne stretnutie.


 


Datum: 23.3.2019


Miesto: Kryty bocciodrom pod MsU Lucenec


Cas: 9.00


 


1.     Otvorenie


2.     Volba zapisovatela zasadnutia


3.     Oboznamenie s agendou a schvalenie agendy zasadnutia 01/2019


4.     Dokladne oboznamenie so sutazami na r 2019, domace ako aj zahranicne


5.     Navrh a spracovanie kvalifikacnych kriterii na jednotlive sutaze podla planu cinnosti SAB na r 2019


6.     Spolocne stretnutie s TMK, predlozenie navrhov pre kvalifikacne kriteria


7.     Diskusia


8.     Rozne


9.     Zaver




Ing. Peter Domok


Predseda STK SAB


 




Email odoslany:


 


1. clenom STK SAB


2. kopia - pre info - > Iveta Lukacova (predseda SAB)


                            - > Veronika Obrocnikova (podpredseda SAB)


utorok 5. marca 2019

Zasadnutie TMK SAB 23.03.2019


ZASADNUTIE TMK SAB 01/2019

POZVANKA

Touto cestou pozyvam clenov TMK SAB na zasadnutie pracovne stretnutie.




Datum: 23.3.2019

Miesto: Kryty bocciodrom pod MsU Lucenec

Cas: 9.00
  1. Otvorenie
  2. Diskusia: zuzenie clenovia TMK SAB na 5
  3. Priprava Reprezentacia Volo na rok 2019
  4. Priprava Reprezentacia Raffa na rok 2019
  5. medzinarodne turnaje kde musime schvalit "pravidla na kvalifikacie" ako na priklad MS Volo U18 a U23 - Alassio, Taliansko v Septembri, ME Raffa Muzy/Zeny/mix - Innsbruck, Rakusko v Septembri; ME Volo Zeny - Francusko v Oktobri; ME Raffa U18 Nemecko na Konci Oktober, MS muzov - rely mix - Lyon, Francusko v Novemberi, Medzinarodny volny turnaj Raffa a Volo Kemer, Turecko v Novembri, atd.
  6. Rozne


Bratislava 4.3.2019
Pier Paolo Soresi

Predseda TMK SAB


Email odoslany 4.3.2019:


1. clenom TMK SAB
predseda Pier Soresi podpredseda Mgr. Ján Brezňan členovia : Daniel Obročník, Ján Török, Iveta Vilhanová, Richard Sacher, Mgr.Erika Kamenická, Patrik Pavčo, Ing.Peter Domok, Ján Šnúrik, Dagmar Luptáková, Mgr.Tibor Libiak, Ing.Kristián Košťál


2. kopia - pre info - > Iveta Lukacova (predseda SAB)

- > Veronika Obrocnikova (podpredseda SAB)

utorok 26. februára 2019

Priprava Slovenskej reprezentacie - Video



Lecco, Taliansko..21.2 az 24.2.
Priprava slovenskej reprezentacie na sustredeni v Taliansku na bliziace sa Majstrovstva sveta, konane v Tucuman Argentina..4.3 az 11.3.2019.
Patrik Pavčo (SK Boules Novohrad) - Tomaš Štolč (BK Lučenec)
Trener: Daniel Obročnik (BK Fortino)
Sef del.: Ján Breznán




Podakovanie:
Organizacia: Ján Breznán (CTM SAB) a Pier Paolo Soresi (Predseda TMK SAB - Prezident BK GS Bratislava)
Ubytovanie: Daniele Combi (BK GS Bratislava)
Bocciodromo: Alberto Mauri (Prezident Bocciofila Innominato, Lecco)
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu slovenskej republiky



utorok 19. februára 2019

Nominacie: Majstrovstva Sveta Raffa - Argentina 2019





Jednot. Zeny: Iveta Vilhanová (BK Fortino)
Jednot. Muzi: Tomáš Štolc (BK Lučenec)
Double Mix: Veronika Obročniková (BK Fortino) - Patrik Pavčo (SK Boules Novohrad)

Trener: Daniel Obročnik (BK Fortino)
Šef Delegacie: Ján Breznan (VV SAB)


nedeľa 17. februára 2019

Zapisnica VV SAB 26.01.2019

Zapisnica VV SAB 26.01.2019


* = plan prace SAB => plan cinnosti SAB