pondelok 27. januára 2014

I. KOLO X. ROCNIK DUNAJSKEJ LIGY 2014 - RAFFA

BUDAPEŠŤ (Maďarsko) – V sobotu, 11. januára 2014 sa na novom bocciadrome v Budapešti uskutočnilo prvé kolo X. ročníka Dunajskej ligy družstiev (muži, ženy, juniori) v boccii, športe raffa za účasti ôsmich tímov zo Slovenska a Maďarska. Po celodenných zápoleniach na dvojdráhe sa víťazom prvého kola stali mladíci z Boccia klubu Lučenec – Juniori Tomáš Štolc, Mário Šnúrik doplnení o Petra Domoka. Tento tím prešiel celou súťažou bez jedinej prehry.
I. kolo, X. Dunajská liga, 11.1.2013, Budapešť  


A. skupina   
- BK Junior Lučenec    
- ŠK Novoker Lučenec 
- MIX Lučenec 
- Ászgárd Junior Budapešť
Výsledky: BK Junior Lučenec - ŠK Novoker Lučenec 12:8, BK Fortino Lučenec - BK Lučenec 12:5, MIX Lučenec - Ászgárd Junior Budapešť 11:12, FESTO/AM SE Budapešť - ARES HC Budapešť 12:10.

B. skupina:   
- BK Fortino Lučenec
- BK Lučenec 
- AM SE FESTO/AM SE Budapešť
- ARES HC Budapešť
Výsledky: ŠK Novoker Lučenec - MIX Lučenec 6:12, BK Lučenec - ARES HC Budapešť 12:4, BK Lučenec - Junior Ászgárd Junior Budapešť 12:3, BK Fortino Lučenec - FESTO/AM SE Budapešť 12:4.
           
Baráž:         
MIX Lučenec - Ászgárd Junior Budapešť 5:12, BK Lučenec - FESTO/AM SE Budapešť 12:1.

Poradie A. skupina: 
1. BK Junior Lučenec  
2. Ászgárd Junior Budapešť    
3. MIX Lučenec    
4. ŠK NOVOKER Lučenec   

Poradie B. skupina: 
1. BK Fortino Lučenec
2. BK Lučenec  
3. FESTO-AM SE Budapešť    
4. ARES HC Budapešť
   
Semifinále, 1. - 4. miesto:   
BK Junior Lučenec - BK Lučenec 12:5, BK Fortino Lučenec - Ászgárd Junior Budapešť 12:11,  ARES HC Budapešť - MIX Lučenec 8:9.
5. - 8. miesto:
ŠK Novoker Lučenec - FESTO/AM SE Budapešť 9:2, ARES HC Budapešť - MIX Lučenec 8:9.
O 3. miesto:
BK Lučenec - Ászgárd Junior Budapešť 12:0 k.
O 7. - 8. miesto:  
FESTO/AM SE Budapešť - ARES HC Budapešť 4:9
O 5. - 6. miesto:  
ŠK Novoker Lučenec -  MIX Lučenec 9:3
Finále:
BK Junior Lučenec – BK Fortino Lučenec 12:4
    
Konečné poradie:    
1. BK Junior Lučenec (SVK)   
2. BK Fortino Lučenec (SVK)   
3. BK Lučenec (SVK)   
4. Ászgárd Junior Budapešť (HU)   
5. ŠK Novoker Lučenec  (SVK)   
6. MIX Lučenec (SVK)   
7. ARES HC Budapešť (HU)   
8. FESTO-AM SE Budapešť (HU)   
Péter Kecskés, riaditeľ podujatia
Ján Šnúrik, prezident SAB
    


0 komentárov:

Zverejnenie komentára